blank

سرعت پایین سایت، سرعت رشد کسب‌و‌کارتان را پایین می کشد

باید از خدماتی برای افزایش سرعت سایت خود استفاده کنید که فقط آمار خالی نباشد، بلکه بتوانید سرعت فوق‌العاده‌ای روی سایت و لود و بارگذاری آن حس کنید؛ سپس این حس خوب را به مشتری بدهید تا در سایت شما بماند.

blank

خدمات افزایش سرعت وردپرس چگونه عمل می کند؟

ما ابتدا وبسایت شما را از جهات مختلفی بررسی می کنیم ، دلایل بسیار زیادی می تواند باشد که سرعت سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد. پس از اینکه این موارد شناسایی شد نوبت به اتخاذ تصمیم برای افزایش سرعت ( کاهش لود تایم ) می رسد و ما بصورت تخصصی همه چیز را برای وبسایت شما در نظر میگیریم تا کاربران شما سرعت بهتری را تجربه کنند. آیا افزایش سرعت روی سئو هم تاثیر دارد؟
قطعاً بله ، یکی از فاکتور های اساسی سئو این است که سرعت سایت شما مناسب باشد و کاربر را از مشاهده صفحات نرنجاند. شما به راحتی قادر خواهید بود تا پس از کانفیگ سرعت برای بهبود وضعیت سایت خود در موتور های جستجو گام های مهمی بردارید.
blank

عودت وجه در صورت عدم موفقیت پروژه

همه تلاشمان را برای افزایش سرعت سایت شما خواهیم کرد. در این بین اگر نیاز به تغییرات خاصی باشد نیز با کمک هم آن را حل خواهیم کرد. هدف ما این است که یک خدمت بصورت مناسبی ارائه گردد و شما از آن بالاترین بهره را ببرید.

برای انجام این تک پروژه حدود 4 روز زمان لازم است و پس از خرید باید به بخش پشتیبانی جهت پیگیری تیکت ارسال نمایید. در این راستا در صورت عدم رضایت شما وجه پروژه بصورت کامل عودت داده می شود.